Team Infra KW1C. Foto: Koning Willem I College

Team Infra KW1 College tweede in verkiezing Onderwijsteam van het jaar

Foto: Koning Willem I College

Team Infra van het Koning Willem I College in Den Bosch is tweede geworden in de landelijke verkiezing Onderwijsteam van het Jaar 2021. In totaal waren er ruim zeventig onderwijsteams genomineerd voor de prijs, die voor de tweede keer werd uitgereikt.

De verkiezing wordt georganiseerd door de Beroepsvereniging Opleiders MBO en de Algemene Onderwijsbond. Van de meer dan zeventig genomineerden mochten er uiteindelijk tien een presentatie geven voor de jury. De eerste prijs ging naar de opleiding Metaal, Elektro en Installatietechniek van Aventus.

Team Infra van de Middelbare Techniek School van het KW1C ging dus met de tweede plaats aan de haal. Binnen dat onderdeel van de onderwijsinstelling worden opleidingen op onder meer het gebied van grond-, weg- en waterbouw, infratechiek en bouw gegeven. Team Infra was genomineerd vanwege het toekomstgerichte onderwijs dat wordt verzorgd. Volgens de jury sluit dat perfect aan bij de behoeftes van zowel studenten als het werkveld. Verder wordt het team geprezen omdat het kansen ziet, in oplossingen denkt en het belang van studenten vooropstelt.

Even in de spotlight

Bij de winnaars van de tweede prijs is er uiteraard tevredenheid over die prestatie. “Wij zijn ontzettend blij met deze erkenning. Infra is een belangrijk vakgebied dat niet meer weg te denken is. Wat we doen is vaak ondergronds en daardoor minder zichtbaar. Eigenlijk is men vaak pas blij als wij weg zijn”, vertelt teamvertegenwoordiger Mark van Esch gekscherend. “Daarom is het goed dat het vakgebied en ons team nu even in de spotlight worden gezet.”

Jos van Kessel, voorzitter van het college van bestuur van het Koning Willem I College, sluit zich daarbij aan. “Wij zijn erg trots op de prestatie van het Team Infra en de betrokken partners Brabant Water, Enexis en Technisch Opleidingscentrum Zuid. Samen weten zij al jaren innovatieve en praktijkgerichte opleidingen te realiseren, die de studenten optimaal voorbereiden op de uitdagingen in de praktijk. Team Infra is het beste onderwijsteam van Brabant en tweede van Nederland. Een ontzettend knappe prestatie.”

Lees ook deze interessante artikelen van Infrasite:

Auteur: Vincent Krabbendam

Team Infra KW1 College tweede in verkiezing Onderwijsteam van het jaar | Infrasite
Team Infra KW1C. Foto: Koning Willem I College

Team Infra KW1 College tweede in verkiezing Onderwijsteam van het jaar

Foto: Koning Willem I College

Team Infra van het Koning Willem I College in Den Bosch is tweede geworden in de landelijke verkiezing Onderwijsteam van het Jaar 2021. In totaal waren er ruim zeventig onderwijsteams genomineerd voor de prijs, die voor de tweede keer werd uitgereikt.

De verkiezing wordt georganiseerd door de Beroepsvereniging Opleiders MBO en de Algemene Onderwijsbond. Van de meer dan zeventig genomineerden mochten er uiteindelijk tien een presentatie geven voor de jury. De eerste prijs ging naar de opleiding Metaal, Elektro en Installatietechniek van Aventus.

Team Infra van de Middelbare Techniek School van het KW1C ging dus met de tweede plaats aan de haal. Binnen dat onderdeel van de onderwijsinstelling worden opleidingen op onder meer het gebied van grond-, weg- en waterbouw, infratechiek en bouw gegeven. Team Infra was genomineerd vanwege het toekomstgerichte onderwijs dat wordt verzorgd. Volgens de jury sluit dat perfect aan bij de behoeftes van zowel studenten als het werkveld. Verder wordt het team geprezen omdat het kansen ziet, in oplossingen denkt en het belang van studenten vooropstelt.

Even in de spotlight

Bij de winnaars van de tweede prijs is er uiteraard tevredenheid over die prestatie. “Wij zijn ontzettend blij met deze erkenning. Infra is een belangrijk vakgebied dat niet meer weg te denken is. Wat we doen is vaak ondergronds en daardoor minder zichtbaar. Eigenlijk is men vaak pas blij als wij weg zijn”, vertelt teamvertegenwoordiger Mark van Esch gekscherend. “Daarom is het goed dat het vakgebied en ons team nu even in de spotlight worden gezet.”

Jos van Kessel, voorzitter van het college van bestuur van het Koning Willem I College, sluit zich daarbij aan. “Wij zijn erg trots op de prestatie van het Team Infra en de betrokken partners Brabant Water, Enexis en Technisch Opleidingscentrum Zuid. Samen weten zij al jaren innovatieve en praktijkgerichte opleidingen te realiseren, die de studenten optimaal voorbereiden op de uitdagingen in de praktijk. Team Infra is het beste onderwijsteam van Brabant en tweede van Nederland. Een ontzettend knappe prestatie.”

Lees ook deze interessante artikelen van Infrasite:

Auteur: Vincent Krabbendam